Ingyenes informatikai képzés

A gyors és alapos nyelvtanulás garanciája

angol, német, olasz, spanyol, eszperantó

 

JELENTKEZZEN INGYENES INFORMATIKAI KÉPZÉSRE A BIG BEN NYELVISKOLÁBA!

A kitöltött igénybejelentő lap leadását követő 3 NAPON BELÜL legyen kedves befáradni a nyelviskolánkba, hozza magával: lakcímkártyáját, személyi igazolványát, TAJ kártyáját, beregisztráljuk jelentkezését a HIR rendszerbe, melyet ekkor aláírásával kell véglegesíteni!

INGYENES KÉPZÉSRE IGÉNYBEJELENTŐ
A GINOP – 6.1.2 – „Digitális szakadék csökkentése” elnevezésű programra

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező! Mobil telefonokon, a táblázat miatt fektetett helyzet javasolt a kitöltéshez.

Előnév (dr., id., ifj., legifj.):
Teljes név (személyi ig. szerint):*
Születési név:
Anyja születési neve:*
Születési hely:*
Születési idő (év-hónap-nap | pl.: 1961-09-01):*
Neme:* férfi
Állampolgársága:*
TAJ-szám (magyar állampolgár esetén):*
Tartózkodásra jogosító okirat száma (nem magyar állampolgár esetén):

Állandó lakcím adatok (lakcímkártya adatai szerint):
Ország:*
Irányítószám:*
Település:*
Cím:*

Tartózkodási hely adatok (lakcímkártya adatai szerint):
Ország:
Irányítószám:
Település:
Cím:

Magyarországi elérhetőségek:
Otthoni telefonszám (pl. 0642400813):
Mobil telefonszám (pl. 06201234567):*
E-mail cím:*

Iskolai végzettsége:*
Befejezett 8 osztály és az alábbi alapfokú szakképesítésben szerzett bizonyítvány: (Asztalosipari szerelő, Családellátó, Csontozó munkás, Erdőművelő, Faipari gépkezelő, Hulladékgyűjtő- és szállító, Hulladékválogató- és feldolgozó, Kerti munkás, Kézi könyvkötő, Konyhai kisegítő, Kosárfonó, Lakástextil-készítő, Lóápoló és gondozó, Mezőgazdasági munkás, Mézeskalács-készítő, Motorfűrész-kezelő, Parkgondozó, Sütőipari és gyorspékségi munkás, Szobafestő, Textiltermék-összeállító, Vágóhídi munkás)
Igen Nem
Legmagasabb iskola végzettsége:
(amennyiben nem tartozik az előző kérdési körbe)
8 osztálynál kevesebb befejezett 8 osztály befejezett 10 osztály szakmunkás bizonyítvány érettségi bizonyítvány érettségire épülő technikusi bizonyítvány érettségire épülő közép- és felsőfokú OKJ-s bizonyítvány diploma (főiskolai) diploma (egyetemi)

Nyilatkozatok:
Nyilatkozom, hogy elmúltam 16 éves és jelenleg nem állok középiskolával, felsőoktatási intézménnyel tanulói /hallgatói jogviszonyban:* Igen Nem
(amennyiben NEM – leges a válasz, nem jogosult az ingyenes képzésre) Szeretne jelentkezni fizetős képzésre is: Igen Nem
Nyilatkozom, hogy GINOP 6.1.2 projekttel párhuzamosan nem veszek részt hazai vagy európai uniós forrásból megvalósuló digitális kompetenciafejlesztésre irányuló informatikai képzésben:* Igen Nem
(amennyiben NEM – leges a válasz, nem jogosult az ingyenes képzésre) Szeretne jelentkezni fizetős képzésre is: Igen Nem
Etnikai kisebbséghez tartozom:* Igen Nem Nem nyilatkozom
Megváltozott munkaképességű / fogyatékkal élő:* Igen Nem Nem nyilatkozom
Foglalkoztatottságra vonatkozó nyilatkozat:* Munkaviszonnyal rendelkező, vállalkozó Munkanélküli / Az előző 6 hónapban fizetett alkalmazásban nem álló Tartós munkanélküli Inaktív Közfoglalkoztatott GYES-en, GYED-en, GYET-en, ápolási díjon lévők Nem nyilatkozom
Gyermekeket eltartó:* Igen Nem Nem nyilatkozom
Egy, vagy több eltartottal egyedül élő felnőtt:* Igen Nem Nem nyilatkozom
Munkanélküli háztartásban élő:* Igen Nem Nem nyilatkozom

Igénylap adatai:
Előzetes informatikai tudásom felmérését kérem:* Igen Nem
Igény települése (az oktatás helyszíne): Nyíregyháza Nagyhalász Baktalórántháza
Oktatás helyszíne máshol:
Napszak:* Csak délelőtt Csak délután Délelőtt és délután is jó
Heti elosztás:* Csak hétközben Csak hétvégén Hétközben és hétvégén is jóKijelentem, hogy az adatok a valóságnak megfelelnek, és egyben hozzájárulok ahhoz, hogy a Big Ben Nyelviskola Kft. a képzéssel és vizsgáztatással összefüggésben az adatokat nyilvántartsa és kezelje, valamint a képző tájékoztatókat küldjön a megadott elérhetőségekre.

Csatlakozz hozzánk!

Reklám

Lystra - Tanulj angolul pannon nyelvvizsgaközpont