Egyéni tanfolyamok

A Big Ben Nyelviskolánkban lehetőség van arra, hogy hallgatóink magántanulóként tanuljanak nyelvet, amennyiben egyedi időpontban, személyre szabott (akár intenzívebb akár lassabb) haladási ütemmel szeretne haladni, ezt a tanítási formánkat javasoljuk.

Az egyéni tanulási formának számos előnye van, hiszen a tanárok kizárólag az Ön nyelvi fejlődésére koncentrálnak, és az órák időpontját is Ön választhatja meg. Magántanulóink tantermi körülmények között tanulnak. Az órák 24 órával előre kötbérmentesen lemondhatók. A magánóráinkat angol, német, olasz spanyol és eszperantó nyelven kezdőtől középfokú szintig igényelhető. Az egyéni oktatási formánál az óráinkat reggel 8 és 16:30 között tudjuk biztosítani, lakossági megrendelőknél.

Egyéni nyelvoktatás óradíja: 2.850 Ft / 45 perc
Amennyiben 2 fő igényli a képzést az óradíjak természetesen feleződnek.

Felzárkózó óra díja:2.850 Ft / 45 perc (nyelviskolánk csoportos képzésében résztvevőknek). Amennyiben több fő igényli a képzést az óradíjak természetesen annyi felé osztódnak.

Csatlakozz hozzánk!

Reklám