Minőségi oktatás

Iskolánk megalakulása óta nagy hangsúlyt fektet a minőségi nyelvoktatásra így a tagjai vagyunk  a Nyelviskolák Szakmai Egyesületének, és a Big Ben Nyelviskola általuk minősített és ajánlott nyelviskola.

Rendelkezünk a működéshez elengedhetetlen felnőttképzési nyilvántartási számmal. A Big Ben Nyelviskola angol, német, olasz és spanyol  eszperantó nyelv oktatására szakosodott.

Iskolánk a Pannon nyelvvizsga-akkreditációs eljáráson is átesett, így akkreditált vizsgahelye vagyunk.

MAGUNKRÓL

Minőségügyi tanúsítványaink

* Engedélyezett Felnőttképzési Intézmény – Felnőttképzési engedély száma: E-000762/2014 (2014.10.01- határozatlan ideig érvényes)
* Képzési program nyilvántartásba vételi száma: Német nyelvi képzés E-000762/2014/C001 (2014.10.01- határozatlan ideig érvényes)
* Képzési program nyilvántartásba vételi száma: Angol nyelvi képzés  E-000762/2014/C002 (2014.10.01- határozatlan ideig érvényes)
* Felnőttképzési nyilvántartási szám: 01090-2009
* Minősített és Ajánlott Nyelviskola
* Rendelkezünk minőségirányítási rendszerrel
* Pannon akkreditált vizsgahely

Amit a nyelvtanuló egy minősített nyelviskolától elvárhat

* Magas színvonalú oktatást és hatékony tanítási módszereket jól képzett nyelvtanárokkal
* Megbízható informálást a tanfolyamokról és precíz adminisztrációt
* Hozzáértő szakmai irányítást
* Megfelelő, kulturált körülményeket és korszerű technikai felszereltséget
* A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete által gyakorolt rendszeres minőségi felügyeletet

Iskolánk Szakmai alapelvei
–  Iskolánk elkötelezett a minőségi nyelvtanítás és nyelvtanulás iránt.
–  Iskolánk modern, gyakorlatorientált módszerekkel, eszközökkel és oktatási segédanyagokkal     fejlesztik a  tanulók nyelvtudását, különös tekintettel a kommunikatív oktatásra.
– Iskolánk kizárólag nyelvtanári diplomával rendelkező szakmailag maximálisan felkészült, elhivatott pedagógusokat alkalmaz.
Tanáraink munkáját rendszeresen felügyeljük, óráikat látogatjuk és rendszeres szakmai tovább-képzéseket biztosítunk számukra.
– Iskolánk minden esetben etikusan járnak el az oktatási tevékenységeik hirdetése valamint a tanulók beiskolázása és tanítása kapcsán.
– Iskolákban hallgatóközpontú ügyfélszolgálat működik, ahol teljes körű és objektív tájékoztatást kapnak az érdeklődők.
– Iskolánk olyan szintrendszerrel / képzési programmal rendelkeznek, ahol egyértelműen látszanak a kimeneteli szintek a Közös Európai Referenciakeret jelöléseivel: B1-B2-C1
– Iskolánk olyan szintrendszerrel / képzési programmal rendelkeznek, mely biztosítja a tanulók folyamatos tanulását legalább középfokú (B2), felsőfokú (C1) szintig.

A  Big Ben Nyelviskola:
– Iskolánk tanfolyam látogatásáról szintzáró igazolást állít ki, a tanfolyamot sikeresen elvégző hallgatóknak.
– Iskolánk olyan tanulási körülményeket biztosítanak, melyek lehetővé teszik a tanfolyamhallgatók kellemes környezetben történő zavartalan tanulást (tantermeink légkondicionáltak, a várakozó részben kávé és víz automata van elhelyezve ).

Csatlakozz hozzánk!

Reklám