Magunkról

Amiért a Big Ben Nyelviskolát érdemes választani, 13+1 pozitívum amivel nálunk találkozni fog

1. Nyelvek széles skálájából választhat: ANGOL, NÉMET, OLASZ, SPANYOL, ESZPERANTÓ. Kis létszámú csoportokban (5-7 fő, 8-11 fő), légkondicionált tantermekben folyik az oktatás.
  2. Nemcsak általános, hanem intenzív ütemű tanfolyamok is * 1 év alatt középfokú (480 óra).– NYÍREGYHÁZI KÉPZÉSEINKNÉL: NYELVVIZSGA GARANCIÁVAL is kérhető.
  3. Tájékoztatás, beiratkozás, szintfelmérés, oktatás, tankönyv értékesítés egy helyen, meghosszabbított nyitva tartással: hétfőtől-csütörtökig: 8.30–16.45, pénteken: 8.30-12.30. Órakezdés időpontja is maximálisan igazodik elvárásához. Oktatás: 8.00–20.00.
  4. PANNON NYELVVIZSGA helyben! Az államilag akkreditált nyelvvizsgákról, tájékoztatást, jelentkezési lap beszerzését biztosítjuk, illetve saját diákjaink részére a vizsgára jelentkezést intézzük.
  5. Ingyenes, színvonalas szintfelmérést biztosítunk a már nyelvet tanult / tanuló érdeklődőknek, hogy becsatlakozó diákjaink tudásszintjüknek megfelelő csoportban tanulhassanak, csoportjainkba való bekapcsolódásukat felzárkózó órákkal segítjük.
  6. Csoportváltásra adott esetben lehetőség van, amennyiben elfogadható megoldást tudunk ajánlani.
  7. Nyelviskolánkban gondosan válogatott, gyakorlott, diplomás tanárok oktatnak, többsége vizsgáztatói végzettséggel és gyakorlattal.
  8. Minden csoport legjobb eredményt elért diákja a következő szintre lépéskor a tandíj árából 10% kedvezményt kap, amennyiben 90% feletti szintzárót teljesít. Ezen kedvezményünket Nyíregyháza lakossági csoportjainknál biztosítjuk!
  9. Folyamatos akcióinkkal Nyíregyháza egyik legjobb díjtételét tudjuk biztosítani: DIÁK TOBORZÓ KIHELYEZETT LAKOSSÁGI KÉPZÉSEINKNÉL (Fehérgyarmat, Vásárosnamény, Nyírbátor, Mátészalka) az utolsó havi díjból kedvezményt biztosítunk: 5.000 Ft/új szerződő esetén. Ezzel szeretnénk megköszönni, hogy ajánlotta másoknak is nyelviskolánkat.
  10. KIHELYEZETT KÉPZÉSEINKRE BEIRATKOZOTT HALLGATÓINK: Ingyenes PRÓBA-NYELVVIZSGA-n vehetnek részt. Az igazi nyelvvizsgával azonos körülmények között tesztelheti tudását. Sőt Vizsgaközpont által felkérhető vizsgáztatótanároktól kapnak hallgatóink kiértékelést, visszajelzést.
  11. INGYENES NYELVVIZSGA Munkaügyi Központ által támogatott hallgatóink esetében: Azoknak a diákoknak szeretnénk kedveskedni, akik végig ugyanabban a csoportban (1-12. szint) a Big Ben Nyelviskola oktatását vették igénybe.
  12. CÉGES OKTATÁS: Kihelyezett képzéseket, szakmai nyelvoktatást és igény esetén anyanyelvi tanárt is biztosítunk.
  13. ANGOL, NÉMET NYELVI PROGRAMUNK ENGEDÉLLYEL RENDELKEZIK: az állam által nyújtott kedvezmények igénybe vehetők! (Új fk.tv. szerint)

+1 A nyelviskolánkban folyó nyelvoktatás minőségét biztosítja az is, hogy a BIG BEN Nyelviskola a Nyelviskolák Szakmai Egyesületének a tagja, általuk minősített és ajánlott nyelviskola.

Csatlakozzon hozzánk

Kérdése, kérése van felénk?

Vegye fel velünk a kapcsolatot, írjon, vagy keressen minket elérhetőségeinken.

Új helyre költöztünk: 4400 Nyíregyháza, Mártírok tere 9. I. em.

Fő célunk, hogy megteremtsük a hatékony és élvezetes nyelvtanulás feltételeit.

Amit érdemes tudni a BIG BEN Nyelviskoláról

Nyíregyháza központjában Önt is várja az 1990-ben alakult Big Ben Nyelviskola. Intézményünk a Nyelviskolák Szakmai Egyesülete által minősített és ajánlott nyelviskola, így hallgatóink számára garantált, hogy magas színvonalú nyelvi képzéssel, udvarias kiszolgálással és precíz adminisztrációval találkoznak. Évente több száz beiratkozó és vizsgázó választja intézményünket célja eléréséhez. A legnagyobb elismerés számunkra, hogy hallgatóink döntő többsége ajánlja ismerőseinek és barátainak nyelviskolánkat.

A Big Ben Nyelviskola angol, német, olasz, spanyol, eszperantó nyelvtanfolyamokat kínál az idegen nyelvet tanulni vágyóknak. Angol és német nyelvtanfolyamaink államilag akkreditáltak, azaz nyelvi képzéseink áfamentesek! Iskolánk Akkreditált Felnőttképzési Intézményként működik. Szolgáltatásaink színvonalát garantálja, hogy olyan minőségirányítási rendszer szerint végezzük nyelvoktatási és nyelvvizsgáztatási tevékenységünket, amely mindenben megfelel a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet (NSZFI) előírásainak. Nyelviskolánkban a Pannon nyelvvizsga angol és német nyelvből tehető le, mely akkreditált kétnyelvű nyelvvizsga (idegen nyelvről magyarra , magyarról idegen nyelvre történő fordítási elemeket is tartalmaz), ill. már egynyelvű nyelvvizsga is letehető.

A Big Ben Nyelviskola a tanfolyamokon az élő nyelvet és az Ön kívánságait helyezi előtérbe. Nálunk a rugalmasság magától értetődő: akár iskolánk keretei között, akár az Ön munkahelyén személyre szabottan kínálunk tanulási lehetőségeket.